مهم ترین نکات در زمان سفارش و خرید چراغ دکل خورشیدی

چراغ دکل خورشیدی

در زمان ثبت سفارش و خرید چراغ دکل خورشیدی مواردی وجود دارد که مشتریان گرامی باید به آن توجه داشته باشند تا بهترین و با کیفیت ترین نوع چراغ هشدار دهنده را تهیه کنند.

قیمت چراغ دکل مخابراتی از مواردی است که برای خریداران از اهمیت زیادی برخوردار است ولی در کنار آن پارامترهایی هم وجود دارد که باید مورد توجه قرار بگیرد.

همکاران و کارشناسان مجموعه آریانا صنعت داوین در این نوشتار سعی کرده اند تا مهم ترین نکات در زمان سفارش و خرید چراغ دکل خورشیدی را خدمت مصرف کنندگان ارجمند عنوان کنند.

چراغ دکل خورشیدی

تولید کننده بهترین مدل چراغ دکل خورشیدی با نور عالی

شرکت های تولید کننده دکل و دکل بندهای ارجمند تمایل دارند تا خرید چراغ دکل خورشیدی را از طریق تولید کننده تهیه کنند.

برندهای تولید کننده چراغ دکل خورشیدی در بازار ایران با در نظر گرفتن امکانات فنی خود و شرایط حاکم بر بازار، اقدام به طراحی یک یا چند مدل از چراغ هشدار دهنده دکل می کنند.

یکی از ویژگی های فنی که مورد دقت و توجه مصرف کنندگان چراغ دکل قرار دارد؛ شدت نور و پرتاب نور چراغ دکل خورشیدی بوده که باید مطابق با استاندارد ایکائو باشد.

 مجموعه آریانا صنعت داوین تولید کننده بهترین چراغ دکل خورشیدی با نور عالی می باشد که دارای بالاترین سطح کیفی بوده و علاوه بر نصب بر روی دکل های مخابراتی، قابلیت نصب بروی بویه های دریایی را نیز دارد.

قیمت فروش چراغ دکل خورشیدی در درجه اول به کیفیت مواد اولیه و قطعات الکترونیکی استفاده شده و سپس به توان خروجی واقعی آن بستگی دارد.

نمونه با کیفیت و صادراتی چراغ دکل خورشیدی از پرتاب نور بی نظیری برخوردار می باشد که فاصله رؤیت چراغ در این مدل بیش از 3 کیلومتر است.

در حال حاضر متخصصین و کارشناسان فنی در شرکت های مخابراتی با در نظر گرفتن مزایایی که چراغ دکل های خورشیدی دارند؛ مصرف این مدل از محصولات را توصیه کرده و نصب چراغ هشدار دکل خورشیدی را پیشنهاد می دهند.

چراغ دکل خورشیدی

موارد مصرف چراغ دکل خورشیدی در کجاست؟

همان طور که از نام چراغ دکل خورشیدی مشخص است؛ این گروه از چراغ های هشدار دهنده برای افزایش ایمنی و کاهش خطرات ناشی از اشیاء پرنده و سایر موراد، بر روی انواع آنتن و دکل مخابراتی نصب می شود.

سوالی که بعضی از مصرف کنندگان از کارشناسان فروش می پرسند، این است که موارد مصرف چراغ دکل خورشیدی در کجاست؟

در حالت کلی و به طور خلاصه باید بیان کنیم که وظیفه اصلی چراغ دکل خورشیدی اعلام خطر و جلوگیری از وقوع حوادث مختلف می باشد که بر اساس استاندارد موجود، رنگ آن تغییر می کند.
از جمله مهم ترین موارد مصرف چراغ شارژی خورشیدی دکل می توان به کاربردهای زیر اشاره داشت:

  • انواع بویه، لنترن و فانوش دریایی
  • عرشه کشتی و روی شناور
  • تجهیزات مخابرات دریایی
  • آتش نشانی و ایمنی
  • تعمیرات جاده ای و اداره راه
  • هلال احمر
  • پلیس راه و پلیس راهور
  • کنترل عبور قطار در راه آهن و کنار ریل

البته لازم به ذکر است که در هر کدام از موارد بالا چراغ هشدار دهنده دکل، بر اساس استاندارد و الزامات مربوطه و رنگ خاص، طراحی و تولید می شود.

این مرکز با بهره مندی از تخصص و دانش فنی مهندسان و متخصصین خود، توانایی طراحی و تولید انواع چراغ دکل خورشیدی برای کاربردهای مختلف و استانداردهای مختلف دارد.

چراغ دکل خورشیدیخرید چراغ دکل خورشیدی با لامپ LED چیپ بزرگ

در برخی از فروشگاه ها و بازارهای عرضه چراغ دکل خورشیدی، این محصول با توجه به تعداد لامپ ال ای دی به فروش می رسد.

مطلب مهمی که لازم است در اینجا به آن اشاره کنیم، این است که میزان نوردهی و پرتاب نور چراغ هشدار دکل سولار، ارتباطی به تعداد لامپ ال ای دی نداشته و تنها عامل تاثیرگذار، نوع چیپ ال ای دی و زاویه پخش آن می باشد که مشتریان گرامی باید به آن توجه داشته باشند.

قیمت چراغ سر دکل خورشیدی در بازار با توجه به مدل آن و ویژگی های فنی چراغ، تعیین می شود و معمولاً برندهای مطرح و صاحب نام، با توجه به کیفیت، ارزان ترین قیمت چراغ دکل مخابراتی را دارند.

استفاده از سلول های LED برای چراغ دکل خورشیدی، تاثیر زیادی در کاهش مصرف انرژی باتری داشته و علاوه بر آن، طول عمر بیشتری نیز دارد.

مشتریان و همکاران گرامی در سراسر کشور برای خرید چراغ دکل خورشیدی با لامپ LED چیپ بزرگ و دریافت اطلاعات فنی مدل های موجود، می توانند با واحد مشاوره و فروش مجموعه آریانا صنعت داوین در تماس باشند.

قیمت چراغ چشمک زن خورشیدی در این مجموعه کف قیمت بازار بوده و از نظر کیفیت نیز، استانداردهای لازم را دارا می باشد.

چراغ دکل خورشیدی

بهترین قیمت فروش چراغ دکل خورشیدی در بازار

قیمت چراغ دکل مخابراتی خورشیدی در بازار با توجه به وجود مدل های گوناگون، متنوع بوده و بعضاً ممکن است باعث سردرگمی خریداران شود.

باید عنوان کنیم که قیمت چراغ دکل خورشیدی در فروشگاه های مختلف، با توجه به کیفیت آن تعیین شده و ارزان ترین قیمت چراغ سر دکل سولار در نمایندگی های منتخب و یا سایت های فروش آنلاین، قابل سفارش می باشد.

 

خرید عمده چراغ دکل خورشیدی از جمله شیوه های خرید است که علاوه بر صرفه جویی در زمان، باعث کاهش قیمت خرید چراغ چشمک زن خورشیدی دکل نیز می شود.

مشتریان گرامی و نمایندگان توزیع در سراسر کشور برای دریافت مشخصات فنی و همچنین اطلاع از بهترین قیمت فروش چراغ دکل خورشیدی در بازار می توانند با واحد مشاوره و فروش مجموعه آریانا صنعت داوین در تماس بوده و سفارش خود را نهایی کنند.

این مرکز تولید کننده چراغ دکل خورشیدی به دلیل عرضه مستقیم و بدون واسطه، ارزان ترین قیمت چراغ دکل مخابراتی خورشیدی را در بازار کشور ارائه می کند.

خرید چراغ دکل خورشیدی از این مجموعه همراه با گارانتی طولانی مدت و خدمات پس از فروش نامحدود می باشد که از جمله این موارد می توان به گارانتی 15 ساله پنل در مدل های صادراتی اشاره کرد.

چراغ دکل خورشیدی

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *