آریانا صنعت داوین
خانه / نوران ال ای دی / بزرگترین مرکز فروش لامپ ال ای دی ۶۰ در ۶۰ با بهترین قیمت

بزرگترین مرکز فروش لامپ ال ای دی ۶۰ در ۶۰ با بهترین قیمت

از مهم ترین مزایای لامپ ال ای دی 60 در 60 این است که فاقد اشعه مضر ماوراء بنفش می باشد و قرار گرفتن طولانی مدت زیر نور این چراغ سقفی بدون ضرر خواهد بود.

در گذشته برای روشنایی فضای داخلی بانک ها، شرکت ها، دفاتر کاری، ادارات، سالن ها، سینماها و سایر مکان های از تعداد زیادی لامپ استفاده می شد.
مجموعه آریانا صنعت داوین بزرگ ترین مرکز فروش لامپ ال ای دی ۶۰ در ۶۰ با بهترین قیمت و بالاترین کیفیت می باشد که محصولات خود را به کشورهای مختلف صادر کرده است.
پنل مهتابی سقفی در اندازه های مختلف و بازه توان گسترده در بازار موجود می باشد.

پنل سقفی 60*60 به دلیل ضخامت کمی که دارد بسیار زیبا و شکیل می باشد که علاوه بر اینکه نوردهی عالی دارد؛ در داخل سقف قرار می گیرد و فضای خارجی را اشغال نمی کند.

کاربرد لامپ ال ای دی ۶۰ در ۶۰ کجاست؟

لامپ ال ای دی ۶۰ در ۶۰ یا به اختصار پنل سقفی ۶۰*۶۰ یکی از بهترین منابع روشنایی برای نصب در سقف است.
لامپ ال ای دی ۶۰ در ۶۰ در در دو مدل SMD و COB قابل خرید می باشد که پرفروش ترین مدل آن پنل سقفی ال ای دی SMD می باشد.
با توجه به برش سقف و ارتفاع آن نسب به زمین دو نوع لامپ ال ای دی ۶۰ در ۶۰ در بازار وجود دارد:

  1. لامپ ال ای دی ۶۰ در ۶۰ روکار
  2. لامپ ال ای دی ۶۰ در ۶۰ توکار

پنل سقفی ۶۰*۶۰ به دلیل ضخامت کمی که دارد بسیار زیبا و شکیل می باشد که علاوه بر اینکه نوردهی عالی دارد؛ در داخل سقف قرار می گیرد و فضای خارجی را اشغال نمی کند.
بدنه لامپ ال ای دی ۶۰ در ۶۰ عموماً از جنس آلومینیوم است که هم سبک بوده و هم مقاوم می باشد و حرارت تولید شده توسط لامپ ال ای دی را به خوبی انتقال می دهد تا پنل گرم نشود.
از مهم ترین مزایای لامپ ال ای دی ۶۰ در ۶۰ این است که فاقد اشعه مضر ماوراء بنفش می باشد و قرار گرفتن طولانی مدت زیر نور این چراغ سقفی بدون ضرر خواهد بود.

در بازار لامپ ال ای دی، فروشگاه ها و مراکز متعددی مشغول به توزیع و فروش لامپ ال ای دی 60 در 60 هستند.
بسیاری از مشتریان عزیز و فروشگاه های مسقر در سطح شهرها، همواره این موضوع را مطرح می کنند که لامپ ال ای دی 60 در 60 را از کجا تهیه کنیم؟

لامپ ال ای دی ۶۰ در ۶۰ را از کجا تهیه کنیم؟

در بازار لامپ ال ای دی، فروشگاه ها و مراکز متعددی مشغول به توزیع و فروش لامپ ال ای دی ۶۰ در ۶۰ هستند.
بسیاری از مشتریان عزیز و فروشگاه های مسقر در سطح شهرها، همواره این موضوع را مطرح می کنند که لامپ ال ای دی ۶۰ در ۶۰ را از کجا تهیه کنیم؟
مجموعه آریانا صنعت داوین با حذف واسطه ها و به عنوان توزیع کننده دست اول و بدون واسطه، بطور مستقیم لامپ ال ای دی ۶۰ در ۶۰ را در اختیار همکاران و شرکت های توزیع قرار می دهد.
قیمت مناسب، گارانتی معتبر، توزیع بدون واسطه و کیفیت بالا از جمله مزایای خرید لامپ ال ای دی ۶۰ در ۶۰ از آریانا صنعت داوین می باشد.
چراغ پنلی سقفی ۶۰*۶۰ با کیفیت دارای سرامیک در اطراف بدنه آلومینیومی آن می باشد که هم باعث زیبایی آن شده و هم پنل سقفی را مستحکم تر می کند.
یک لامپ ال ای دی ۶۰ در ۶۰ با کیفیت، در برابر خاموش روشن شدن های مکرر، مقاوم است و باعث سوختن آن نمی شود.
لامپ های قدیمی برای رسیدن به حداکثر میزان روشنایی به چند دقیقه زمان نیاز داشتند؛ اما از محاسن قابل توجه لامپ ال ای دی ۶۰ در ۶۰ این است که پس از روشن شدن، بلافاصله به بیشترین میزان نوردهی خود می رسد.

مجموعه آریانا صنعت داوین با حذف واسطه ها و به عنوان توزیع کننده دست اول و بدون واسطه، بطور مستقیم لامپ ال ای دی 60 در 60 را در اختیار همکاران و شرکت های توزیع قرار می دهد.
قیمت مناسب، گارانتی معتبر، توزیع بدون واسطه و کیفیت بالا از جمله مزایای خرید لامپ ال ای دی 60 در 60 از آریانا صنعت داوین می باشد.

فروش اینترنتی لامپ ال ای دی ۶۰ در ۶۰ به قیمت عمده

یکی از دغدغه های همکاران و فعالان حوزه روشنایی در سایر شهرها این است که چگونه یک لامپ ال ای دی ۶۰ در ۶۰ استاندارد و با کیفیت را تهیه کنند.
تا چند سال گذشته برای خرید انواع لامپ ال ای دی نیاز بود که خریداران محترم به صورت حضوری در بازار خرید کنند.
مجموعه آریانا صنعت داوین به عنوان یکی از قدیمی ترین واحدهای تولیدی و توزیعی در سطح کشور، تسهیلاتی را تحت عنوان فروش اینترنتی لامپ ال ای دی ۶۰ در ۶۰ به قیمت عمده برای همکاران محترم و شرکت های توزیع فراهم کرده است تا علاوه بر خرید مطمئن، از تخفیف ویژه همکاری نیز بهره مند شوند.
ولتاژ کاری انواع لامپ ال ای دی سقفی ۶۰ در ۶۰ به گونه ای است که محدوده ۸۰ الی ۲۵۰ ولت را در بر گرفته و برای کارکرد با برق شهری مناسب بوده و نوسانات برق بر روی عملکرد آن تاثیری نخواهد داشت.
لامپ ال ای دی ۶۰ در ۶۰ بسیار کم مصرف بوده و در مقابل، شدت نور بالایی دارد؛ به طوری که شدت نور یک پنل سقفی ۶۰*۶۰ در حدود ۳۶۰۰ لومن می باشد.
زاویه نوردهی یک لامپ ال ای دی ۶۰ در ۶۰ در حالت استاندارد و برای نوع با کیفیت آن ۱۸۰ درجه می باشد که می توان گفت تمام فضای اطراف خود را به خوبی روشن می کند.

مجموعه آریانا صنعت داوین به عنوان یکی از قدیمی ترین واحدهای تولیدی و توزیعی در سطح کشور، تسهیلاتی را تحت عنوان فروش اینترنتی لامپ ال ای دی 60 در 60 به قیمت عمده برای همکاران محترم و شرکت های توزیع فراهم کرده است تا علاوه بر خرید مطمئن، از تخفیف ویژه همکاری نیز بهره مند شوند.

لیست قیمت انواع مدل های لامپ ال ای دی ۶۰ در ۶۰

پنل سقفی مربعی عمدتاً در سه سایز تولید می شود:

  • پنل سقفی ۳۰*۳۰
  • پنل سقفی ۴۰*۴۰
  • پنل سقفی ۶۰*۶۰

همانطور که مشخص از پنل سقفی ۶۰*۶۰ از نظر نوردهی، شدت نور بالایی دارد.
تولید کنندگان لامپ ال ای دی ۶۰ در ۶۰ آن را با توان ها و مشخصات فنی متفاوتی تولید می کنند.
اما به صورت استاندارد می توان گفت لامپ ال ای دی ۶۰ در ۶۰ در توان های زیر، طراحی و تولید می شود:

  • پنل ۶۰*۶۰ سقفی ۳۲ وات
  • پنل ۶۰*۶۰ سقفی ۴۰ وات
  • پنل ۶۰*۶۰ سقفی ۵۰ وات
  • پنل ۶۰*۶۰ سقفی ۶۰ وات

همچنین چراغ سقفی ۶۰*۶۰ به صورت استاندارد در سه طیف رنگی آفتابی، مهتابی و سفید یخی توزیع می شود که خریداران محترم می توانند براساس سلیقه و نیاز خود آن را تهیه کنند.
 همانطور که در بالا عنوان شد، چراغ سقفی ۶۰*۶۰ دارای انواع مدل های گوناگون و مشخصات فنی متعدد می باشد.
همکاران عزیز و شرکت های توزیع در سراسر کشور می توانند جهت اطلاع از لیست قیمت انواع مدل های لامپ ال ای دی ۶۰ در ۶۰ و استفاده از درصد تخفیف همکاری با واحد مشاوره و فروش مجموعه آریانا صنعت داوین در ارتباط باشند و از راهنمایی های فنی این مجموعه بهره مند شوند.

همکاران عزیز و شرکت های توزیع در سراسر کشور می توانند جهت اطلاع از لیست قیمت انواع مدل های لامپ ال ای دی 60 در 60 و استفاده از درصد تخفیف همکاری با واحد مشاوره و فروش مجموعه آریانا صنعت داوین در ارتباط باشند و از راهنمایی های فنی این مجموعه بهره مند شوند.

مطلب پیشنهادی

لامپ ال ای دی فیلامنتی

بزرگترین فروشگاه توزیع لامپ ال ای دی فیلامنتی در مدل های متنوع

از مزایای لامپ ال ای دی فیلامنتی می توان به متنوع بودن آن اشاره کرد به طوری که هم برای لوستر و آویز و هم برای سرپیچ های معمولی قابلیت نصب و استفاده دارد. مرکز آریانا صنعت داوین بزرگترین فروشگاه توزیع لامپ ال ای دی فیلامنتی در مدل های متنوع و کاربردهای گوناگون در بازار کشور می باشد.

Call Now Buttonتماس بگیرید