آریانا صنعت داوین
خانه / چراغ LED / مرکز تهیه و توزیع لامپ ال ای دی ۸۵ وات کارگاهی و سوله ای ارزان در ایران

مرکز تهیه و توزیع لامپ ال ای دی ۸۵ وات کارگاهی و سوله ای ارزان در ایران

طول عمر لامپ ال ای دی 85 وات کارگاهی در حدود 25000 ساعت است که در مقایسه با لامپ های قدیمی بسیار قابل توجه می باشد که به ندرت به 5000 ساعت می رسیدند.

در گذشته برای روشن کردن فضای کارخانجات، کارگاه ها و سوله ها از لامپ های رشته ای، مدادی، بخار جیوه یا بخار سدیم استفاده می شد که مهم ترین عیب آن ها مصرف بالا و پایین بودن شاخص CRI بود.

با گسترش فناوری لامپ های ال ای دی و مشخص شدن مزایای آنها؛ لامپ ال ای دی ۸۵ وات سوله ای از استقبال بالایی مواجه گشت و امروزه در تمام مراکز صنعتی از آن استفاده می شود.

آریانا صنعت داوین به عنوان بازار خرید و مرکز تهیه و توزیع لامپ ال ای دی ۸۵ وات کارگاهی و سوله ای ارزان در ایران شناخته می شود که مدل های مختلف چراغ سوله ای را در بازار کشور می باشد.

کلیه همکاران پخش در سراسر کشور، کارگاه ها و کارخانجات، جهت خرید مدل های مختلف لامپ ال ای دی 85 وات به قیمت نمایندگی می توانند از طریق مجموعه آریانا صنعت داوین اقدام نمایند.

خرید مدل های مختلف لامپ ال ای دی ۸۵ وات به قیمت نمایندگی

در بازار کشور مد لهای متنوعی از لامپ سوله ای با مشخصات فنی مختلف وجود دارد که هر کدام مزایای مربوط به خود را دارند.
طول عمر لامپ ال ای دی ۸۵ وات کارگاهی در حدود ۲۵۰۰۰ ساعت است که در مقایسه با لامپ های قدیمی بسیار قابل توجه می باشد که به ندرت به ۵۰۰۰ ساعت می رسیدند.

در مدل های با کیفیت لامپ سوله ای از لنز جهت پخش نور و متمرکز کردن آن در بهترین حالت استفاده شده است تا نور ایجاد شده به درستی و در جهت مناسب، پخش شود.

مدل های مختلف لامپ ال ای دی سوله ای عبارتند از:

  • لامپ ال ای دی سوله ای ۸۰ وات
  • لامپ ال ای دی سوله ای ۸۵ وات
  • لامپ ال ای دی سوله ای ۱۰۰ وات
  • لامپ ال ای دی سوله ای ۱۵۰ وات

البته مدل های مختلفی از لامپ ال ای دی ۸۵ وات سوله ای مانند مخروطی، گرد، پروژکتوری و شیپوری در بازار وجود دارد.

کلیه همکاران پخش در سراسر کشور، کارگاه ها و کارخانجات، جهت خرید مدل های مختلف لامپ ال ای دی ۸۵ وات به قیمت نمایندگی می توانند از طریق مجموعه آریانا صنعت داوین اقدام نمایند.

همکاران ما در واحد مشاوره و فروش آمادگی این را دارند تا با راهنمایی و اعلام مشخصات فنی انواع چراغ کارگاهی، مشتریان محترم، بهترین انتخاب را داشته باشند.

قیمت چراغ سوله ای در مدل های مختلف به برند تولید کننده، کیفیت لامپ ال ای دی و توان چراغ بستگی دارد که ما در این مرکز توزیعی، بهترین مدل ها را با ارزان ترین قیمت لامپ ال ای دی 85 وات به صورت عمده توزیع می نماییم.

سفارش عمده و جزئی لامپ ال ای دی ۸۵ وات مرغوب

قیمت چراغ سوله ای در مدل های مختلف به برند تولید کننده، کیفیت لامپ ال ای دی و توان چراغ بستگی دارد که ما در این مرکز توزیعی، بهترین مدل ها را با ارزان ترین قیمت لامپ ال ای دی ۸۵ وات به صورت عمده توزیع می نماییم.

خرید عمده لامپ ال ای دی ۸۵ وات موجب می شود تا همکاران پخش عمده و خریداران، علاوه بر اطمینان از کیفیت بالای لامپ ال ای دی، از بیشترین میزان تخفیف همکاری نیز بهره مند گردند.

بهترین و با کیفیت ترین مدل لامپ ال ای دی ۸۵ وات سوله ای دارای بیشترین میزان شاخص CRI می باشد که برای محیط کارگاه ها، کارخانجات، مراکز صنعتی و سوله ها می باشد.
زیرا رنگ اجسام در زیر نور این دسته از لامپ های ال ای دی به صورت رنگ کاملاً طبیعی به چشم می رسد و باعث خطا یا از بین رفتن تمرکز برای کارکردن در محیط کارگاه ها نخواهد شد.

از طرف دیگر نور ساطع شده از لامپ ال ای دی ۸۵ وات سوله ای به صورت کاملاً یکنواخت و بدون سوسو زدن می باشد که برای افرادی که در معرض این نور قرار می گیرند؛ از نظر بینایی و یا ایجاد سر درد مشکلی ایجاد نخواهد کرد.

مشتریان محترم برای سفارش عمده و جزئی لامپ ال ای دی ۸۵ وات مرغوب و با کیفیت می توانند با مجموعه آریانا صنعت داوین در تماس باشند.

خرید عمده لامپ ال ای دی 85 وات موجب می شود تا همکاران پخش عمده و خریداران، علاوه بر اطمینان از کیفیت بالای لامپ ال ای دی، از بیشترین میزان تخفیف همکاری نیز بهره مند گردند.

عرضه کننده درجه یک ترین لامپ ال ای دی ۸۵ وات با شار نوری بالا

برندها و تولید کنندگان مختلفی در زمینه تولید لامپ ال ای دی ۸۵ وات مشغول به فعالیت می باشند که از بین آنها می توان به برندهای زیر اشاره کرد:

  • نمانور
  • پارس شعاع
  • سهند آوا
  • افرا نور
  • آریا ترانور

این برندهای تولیدی با توجه به بازار هدف و قابلیت های  فنی مجموعه خود، انواع مدل های لامپ ال ای دی ۸۵ وات را تولید و در بازار عرضه می نمایند.

شار نوری در مورد چراغ های صنعتی و سوله ای یک پارامتر مهم و تاثیرگذار می باشد که در مورد لامپ ال ای دی ۸۵ وات می توان گفت که شار نوری مدل های با کیفیت، بیش از ۷۰۰۰ لومن می باشد که رقم قابل ملاحظه ای است.

مجموعه آریانا صنعت داوین به عنوان بورس تهیه و توزیع انواع لامپ ال ای دی صنعتی و عرضه کننده درجه یک ترین لامپ ال ای دی ۸۵ وات با شار نوری بالا می باشد که با کیفیت ترین مدل های چراغ سوله ای کارگاهی را در سراسر کشور توزیع می نماید.

تولید کنندگان لامپ ال ای دی ۸۵ وات کارگاهی و سوله ای همیشه در تلاش هستند تا بهترین و با کیفیت مدل ها را تولید کرده و از طریق نمایندگی های فروش لامپ ال ای دی در سراسر کشور در اختیار خریداران ارجمند قرار بدهند.

مجموعه آریانا صنعت داوین به عنوان بورس تهیه و توزیع انواع لامپ ال ای دی صنعتی و عرضه کننده درجه یک ترین لامپ ال ای دی 85 وات با شار نوری بالا می باشد که با کیفیت ترین مدل های چراغ سوله ای کارگاهی را در سراسر کشور توزیع می نماید.

لیست قیمت لامپ ال ای دی ۸۵ وات به صورت عمده

یک لامپ ال ای دی ۸۵ وات استاندارد و با کیفیت باید علاوه بر شدت نور مطلوب و یکنواخت دارای هیت سینک مناسب جهت انتقال حرارت ایجاد شده، باشد.
به همین دلیل عموماً مدل های با کیفیت چراغ کارگاهی دارای بدنه آلومینیومی و با قابلیت تبادل دمای مناسب هستند که این موضوع می تواند باعث افزایش طول عمر لامپ کارگاهی شود.

نوع سرپیچ استفاده شده در مدل های لامپ ال ای دی سوله ای از استاندارد E40 می باشد که برای نصب باید از آن استفاده کرد.

استفاده از لامپ ال ای دی ۸۵ وات صنعتی علاوه بر کاهش ۸۰ تا ۹۰ درصدی مصرف انرژی، از نظر روشنایی نیز، نور یکنواختی داشته و سایه ایجاد نمی کند.

یکی از مشکلات رایج در لامپ های قدیمی و بی کیفیت، کاهش شدت نور با گذشت زمان می باشد که در مورد لامپ های سوله ای و صنعتی می توان بیان کرد که در اثر کارکرد طولانی مدت، شدت نور لامپ کاهش پیدا نکرده و دچار افت توان نمی شود.

قیمت لامپ ال ای دی یکی از مواردی است که برای خریداران از اهمیت برخوردار می باشد.
البته باید به این نکته نیز اشاره کرد که همواره قیمت و کیفیت چراغ سوله ای را باید با هم مقایسه کرد.

همکاران پخش در سراسر کشور و خریداران انواع مدل چراغ کارگاهی، جهت دریافت لیست قیمت لامپ ال ای دی ۸۵ وات به صورت عمده و بهره مندی از تخفیفات ویژه همکاری می توانند از طریق این سایت با مجموعه آریانا صنعت داوین در ارتباط باشند.

استفاده از لامپ ال ای دی 85 وات صنعتی علاوه بر کاهش 80 تا 90 درصدی مصرف انرژی، از نظر روشنایی نیز، نور یکنواختی داشته و سایه ایجاد نمی کند.
جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09126060538
تلفن ثابت: 02188611745
اینستاگرام: A.S.D_CO
تلگرام: ASD_Manufacturer
پست الکترونیکی: info@nooranled.ir
مهندس طالبی

مطلب پیشنهادی

چراغ دریایی راهنمای کشتی ها

نمایندگی فروش چراغ دریایی راهنمای کشتی ها در مدل های مختلف

مجموعه آریانا صنعت داوین به عنوان سازنده و نمایندگی فروش چراغ دریایی راهنمای کشتی ها در مدل های مختلف می باشد که این دسته از چراغ های بویه و لنترن را به صورت خورشیدی، بدون نیاز به برق توزیع می نماید. قیمت چراغ دریایی راهنمای کشتی ها در رنگ ها و مدل های مختلف با هم متفاوت بوده و نرخ آن، کف قیمت بازار می باشد.