مشاوره و سفارش

چراغ سولار

چراغ سولار خورشیدی ،چراغهایی خورشیدی مخصوص محوطه ها ، مناسب جهت استفاده در پارکها ، جاده ها ، معابر ، باغها ، ویلا ها ، و محوطۀ حیاط سیستم های روشنائی خورشیدی ، انرژی خورشید را در طول روز جذب کرده وسپس انرژی ذخیره قادر به تامین روشنائی در تمام طول شب است. با مصرف بهینه و ذخیره انرژی خورشیدی و استفاده شبانه از آن و تامین روشنائی ۸ الی ۱۴ ساعت در شبانه روز را دارند.

چراغ خورشیدی

چراغ خورشیدی یک ابزار روشنایی قابل حمل است که از لامپ ال‌ئی‌دی، سلول خورشیدی و باتری قابل شارژ تشکیل شده‌است. چراغ‌های بیرونی برای تزیین محیط‌هایی مانند باغچه، باغ و چمن به کار گرفته می‌شوند و نوع داخلی آن برای روشنایی اصلی محیط داخل ساختمان کاربرد دارند که در این حالت صفحه خورشیدی از خود چراغ جداست. چراغ‌های خورشیدی بیش‌تر برای تزیین به کار می‌روند و شکل‌های گوناگونی را دارا هستند، برای نمونه گاهی به شکل حیوانات طراحی می‌شوند.

چراغ چشمک زن هشدار دهنده

نوعی دیگر از چراغ های راهنمایی رانندگی و یا چراغ های ترافیکی شهری به نام چراغ های فلاشر هشدار دهنده می باشد. کارایی این چراغ های هشدار دهنده که از نامشان پیدا است به عنوان علائم هشدار دهنده به صورت خاموش و روشن شدن علائم هشداری خود را به افراد نشان می دهند. چراغ های هشدار دهنده که جهت ایمنی در ساختمان ها،ادارات و حتی در شهرها نیز استفاده می شود کارایی مشابه با دیگر.

چرا ما را انتخاب کنید؟

تامین مستقیم انواع چراغ خورشیدی و..

ارائه قیمت های رقابتی در بازار

پشتیبانی کامل تا رسیدن بار

ارسال بار به تمامی نقاط کشور

تامین محصول برای صادرات

امکان همکاری با تولیدکنندگان

پل های ارتباطی

ایمیل

info@nooranled.ir

یوتیوب

A.S.D_CO

تلگرام

ASDManufacturer

توییتر

ASD_Manu facture

پینترست

A.S.D_CO

آدرس

تهران، خ سید جمال الدین اسد آبادی، خ ۶۴ شرقی، پ۱۲، واحد ۱

فرم مشاوره و سفارش

مدیر مجموعه (آریانا صنعت داوین)

حامد طالبی

فرم مشاوره و سفارش

مدیر مجموعه (نام برند)

نام مدیر مجموعه

Call Now Buttonتماس بگیرید