آریانا صنعت داوین
خانه / لامپ کم مصرف / لامپهاي كم مصرف جديد در بهترین مدل ها

لامپهاي كم مصرف جديد در بهترین مدل ها

در بازار ایران هم مدل از لامپ های کم مصرف وجود دارد و هم از لامپ های پرمصرف. از مزیت های خوب این لامپ ها، این است که در حالت کلی کم مصرف هستند و مقدار برق کمتری را نسبت به بقیه ی لامپ ها مصرف می کنند و در سطح شهر های کشور نیز بیشتر از لامپ های کم مصرف استفاده می شود. لامپ کم مصرف جدید در بهترین مدل ها در ایران خوشبختانه کم نیستند و افراد خریدار می توانند به این مراکز مراجعه کرده و محصول مورد نظر خود را خریداری کنند. گفتنی است که لامپ های كم مصرف جديد از جمله لامپهای پرفروش در کشور محسوب می شوند که در ادامه مطلب توضیحات بیشتری درباره لامپ ال ای دی، قیمت هالوژن سقفی، مهتابی ال ای دی، لامپ ادیسونی، قیمت لامپ کم مصرف، انواع لامپ led، قیمت لامپ smd و دیگر موارد نیز می پردازیم. 

لامپهاي كم مصرف جديد در بهترین مدل ها

معرفی جدید ترین مدل های لامپ کم مصرف

معرفی جدید ترین مدل های لامپ کم مصرفدر کشور تعداد لامپ های جدید کم نیستند و روز به روز به تعداد  این محصولات اضافه می شود. از جدید ترین مدل های لامپ کم مصرف می توانیم به لامپ های led و لامپ های smd اشاره کرد که فروش این مدل از محصولات  در کشورمان در حال افزایش می باشد و به نوعی لامپ ها جدید، جایگزین لامپ های قدیمی شده اند و جای لامپ ها قدیمی را گرفته اند.

خرید انواع لامپ کم مصرف با قیمت عالی و کیفیتی مناسب

خرید انواع لامپ کم مصرف با قیمت عالی و کیفیتی مناسبدر ایران، مراکز و بازار های معتبر زیادی هستند که اقدام به فروش لامپ ها کم مصرف با قیمت عالی و کیفیتی مناسب نیز می نمایند. از مزیت های خوب این مراکز این است که محصولات خود را با کیفیت بسیار عالی و در عین حال با قیمتی بسیار ارزان تر از مکان های دیگر به فروش می رسانند و خریداران هم هم میتوانند به این مراکز مراجعه کرده و محصولات مورد نظر خود را با بهترین شرایط خریداری کنند.

قیمت روز جدید ترین مدل های لامپ کم مصرف

قیمت روز جدید ترین مدل های لامپ کم مصرفباتوجه به این که لامپ ها ی کم مصرف در انواع مختلف و در سایز ها و کیفیت های مختلفی وجود دارند، به همین جهت نیز قیمت این نمونه ها هم باهم متفاوت است. ولی گفتنی است که قیمت لامپ  کم مصرف با لامپ های دیگر کشور باهم فرق می کنند و قیمت این کالا به نسبت پایین تر و ارزان تر می باشد.

فروشندگان لامپ های کم مصرف جدید در تهران

فروشندگان لامپ های کم مصرف جدید در تهرانهمان طور که قبل تر گفته شد، مراکز معتبر فروش لامپهای کم مصرف  در تهران کم نیستند و افراد خریدار می توانند به این مراکز مراجعه کرده و محصولات مورد نظر خود را خریداری کنند. لازم به ذکر است که این مراکز اقدام به فروش ارزان ترین مدل از لامپها ی کم مصرف نیز می کنند و خریدارانی که به این فروشگاه ها مراجعه می کنند، می توانند محصولات خود را بسیار ارزان تر و مقرون به صرفه تر از مکان های دیگر خریداری کنند. 

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09126060538
تلفن ثابت: 02188611745
اینستاگرام: A.S.D_CO
تلگرام: ASD_Manufacturer
پست الکترونیکی: info@nooranled.ir
مهندس طالبی

مطلب پیشنهادی

لامپ ال ای دی استوانه ای

مرکز پخش عمده لامپ ال ای دی استوانه ای تولید ایران در توان های مختلف

لامپ ال ای دی استوانه ای معمولاً در جایی مورد استفاده قرار می گیرد که نیاز به شدت نور بالاتری بوده و منبع نوری بیشتری لازم باشد. مرکز آریانا صنعت داوین به عنوان بورس تهیه و توزیع انواع لامپ و چراغ و همچنین مرکز پخش عمده لامپ ال ای دی استوانه ای تولید ایران در توان های مختلف می باشد.

پاسخی بگذارید