آریانا صنعت داوین
خانه / چراغ دکل ال ای دی / انواع چراغ دکل ال ای دی با کیفیت و قیمت مناسب را از کجا تهیه کنیم؟

انواع چراغ دکل ال ای دی با کیفیت و قیمت مناسب را از کجا تهیه کنیم؟

چراغ دکل ال ای دی یا چراغ سولار خورشیدی به انواع مختلفی تقسیم بندی میشود.

مهم ترین و اصلی ترین کاربرد چراغ دکل ال ای دی، ایجاد هشدار و اعلام خطر برای هواپیما، اشیاء پرنده و سایر ادوات متحرک می باشد. هر چه محل نصب از نظر کاربرد و جغرافیا دورتر و حساس تر باشد باید کیفیت چراغ چشمک زن ال ای دی مرغوب تر و بالاترین درجه استاندارد را دارا باشد.

•	چراغ دکل مخابراتی که پنل آن بیرون از بدنه چراغ قرار دارد.
این نوع چراغ معمولاً ارزان قیمت بوده و فتوسل آن در داخل قرار دارد و بعضاً با خطای فتوسل همراه است. معمولاً جنس بدنه این چراغ سولار چشمک زن فلزی است.

انواع چراغ دکل ال ای دی

  • چراغ دکل مخابراتی که پنل آن بیرون از بدنه چراغ قرار دارد.

این نوع چراغ معمولاً ارزان قیمت بوده و فتوسل آن در داخل قرار دارد و بعضاً با خطای فتوسل همراه است. معمولاً جنس بدنه این چراغ سولار چشمک زن فلزی است. به دلیل قرار گیری سلول خورشیدی (صفحه سولار) بیرون از بدنه امکان کاهش جذب انرژی خورشید و باد خور بودن صفحه خورشیدی وجود دارد، که نباید در مناطق مهم و حساس نصب شود. همچنین به دلیل کوچک بودن حباب، محل قرارگیری لامپ ال ای دی کوچک شده و شدت نور کمتر میشود.

  • در نوع دوم چراغ دکل سولار، صفحه خورشیدی (سلول خورشیدی) در داخل چراغ و در بالاترین قسمت آن قرار دارد.

قرارگیری سولار بر روی چراغ باعث میشود بالاترین میزان انرژی خورشیدی جذب شود. همچنین این موضوع باعث میشود هنگام نصب چراغ نیاز به تنظیم در جهت جغرافیایی خاص نباشد.

جنس بدنه این نوع چراغ دکل خورشیدی معمولاً از پلی کربنات و ABS نشکن می باشد. به دلیل بزرگ بودن حباب این چراغ لامپ ال ای دی آن بزرگ تر و پرقدرت تر است و در نتیجه شدت نور و پرتاب نور بالاتر خواهد بود.

جنس بدنه این نوع چراغ دکل خورشیدی معمولاً از پلی کربنات و ABS نشکن می باشد. به دلیل بزرگ بودن حباب این چراغ لامپ ال ای دی آن بزرگ تر و پرقدرت تر است و در نتیجه شدت نور و پرتاب نور بالاتر خواهد بود.

بهترین قیمت چراغ دکل ال ای دی در بازار

همان طور که در بالا عنوان شد؛ چراغ دکل خورشیدی دارای انواع مختلفی برای کاربردهای متفاوتی می باشد. قیمت این چراغ ها هم به طور مستقیم به این عوامل بستگی دارد. مرغوبیت اجناس، حجم سفارش، جنس بدنه، کاربرد و عملکرد چراغ دکل سولار در قیمت آن موثر است.

برای اطلاع از بهترین قیمت چراغ دکل ال ای دی در بازار می توانید با ما و مجموعه آریانا صنعت داوین در تماس باشید. همکاران و متخصصین مجرب ما با آگاهی از نیازهای شما همکاران و دکل بند های عزیز بهترین قیمت و با کیفیت ترین چراغ دکل را معرفی و پیشنهاد خواهند داد. مجموعه ما مفتخر است که با تولید انواع چراغ سولار خورشیدی و داشتن فروشگاه سولار به صورت اینترنتی؛ سفارش مشتریان را دریافت و کمترین قیمت  و کف قیمت بازار را خدمت همکاران اعلام نماید.

شما نیز می توانید همین الآن با تماس با ما از کف قیمت انواع چراغ دکل در بازار مطلع شوید.

چراغ دکل خورشیدی دارای انواع مختلفی برای کاربردهای متفاوتی می باشد. قیمت این چراغ ها هم به طور مستقیم به این عوامل بستگی دارد. مرغوبیت اجناس، حجم سفارش، جنس بدنه، کاربرد و عملکرد چراغ دکل سولار در قیمت آن موثر است.

مرکز خرید اینترنتی چراغ دکل ال ای دی در تهران

همکاران و دکل کاران گرامی جهت خرید اینترنتی چراغ دکل ال ای دی در تهران و سراسر کشورمی توانند همه روزه حتی در ایام تعطیل با ما تماس حاصل فرمایند. اطلاع از جدیدترین محصولات چراغ دکل مخابراتی و پایین ترین قیمت بازار از مزایای ارتباط با این مجموعه خواهد بود.

همچنین همکاران گرامی به خصوص در حوزه دریا برای بویه و لنترن و نیز در حوزه هواپیما و فرودگاه با ارائه سفارشات خود؛ بهترین و با کیفیت ترین چراغ هشدار چشمک زن سولار را تهیه فرمایند. همچنین در این مرکز با فروش انواع چراغ چشمک زن ال ای دی سیمی و کابلی که با قیمت ارزان تر عرضه می شوند، پاسخگوی نیاز این دسته از خریداران هم خواهد بود.

بیشترین نیاز مشتریان و دکل بند های عزیز در حوزه چراغ دکل سولار می باشد. این نوع از چراغ ها به دلیل حذف هزینه سیم و کابل و خطرات ناشی از برق گرفتگی و همچنین از بین بردن هزینه آن به شدت در حال گسترش و مورد اقبال هستند. طول عمر بالا و کیفیت بی نظیر آن از جمله مزایای این نوع محصولات در فروشگاه سولار می باشد.

همکاران و دکل کاران گرامی جهت خرید اینترنتی چراغ دکل ال ای دی در تهران و سراسر کشورمی توانند همه روزه حتی در ایام تعطیل با ما تماس حاصل فرمایند. اطلاع از جدیدترین محصولات چراغ دکل مخابراتی و پایین ترین قیمت بازار از مزایای ارتباط با این مجموعه خواهد بود.

قیمت کارخانه چراغ دکل ال ای دی

چراغ دکل مخابراتی در بازار انواع مختلف و نمونه های متنوعی دارد که باتوجه به نیاز بازار و نظر مشتریان، از اهمیت برخوردار است. همواره خریداران محترم سعی براین دارند تا قیمت کارخانه چراغ دکل ال ای دی را بدانند و از بهترین کیفیت بهره مند شوند. این مجموعه به دلیل تولید و عرضه انواع مختلف چراغ دکل خورشیدی و امکان ثبت سفارش جدیدترین طرح ها همواره در ارائه پایین ترین قیمت چراغ سولار در بازار پیش گام می باشد.

همانطور که همکاران و مشتریان گرانقدر مطلع هستند قیمت چراغ دکل مخابراتی و محصولات سولار به طور مستقیم به کیفیت آن وابسنه است؛ لذا شما عزیزان می توانید با تماس با ما و ثبت سفارش خود از مناسب ترین قیمت بازار این محصولات اطلاع حاصل فرمایید. دسترسی به بازار نامحدود و متنوع محصولات سولار و توزیع آن در سراسر کشور و همچنین بالاترین نرخ رضایت مشتریان؛ خود بیان گر عملکرد خوب و ارائه محصولات با کیفیت می باشد.

چراغ دکل مخابراتی در بازار انواع مختلف و نمونه های متنوعی دارد که باتوجه به نیاز بازار و نظر مشتریان، از اهمیت برخوردار است. همواره خریداران محترم سعی براین دارند تا قیمت کارخانه چراغ دکل ال ای دی را بدانند و از بهترین کیفیت بهره مند شوند.

ساخت و توزیع انواع چراغ دکل ال ای دی با قیمت مناسب

مجموعه آریانا صنعت داوین علاوه بر داشتن فروشگاه سولار؛ مرکز تامین و توزیع انواع محصولات خورشیدی و چراغ دکل ال ای دی را نیز عهده دار می باشد. در این راستا برای پاسخ به نیاز همه مشتریان عزیز و تامین خواسته ایشان طراحی و ساخت چراغ دکل سولار را نیز در کارنامه کاری خود دارد. این مجموعه با ساخت و توزیع انواع چراغ دکل ال ای دی با قیمت مناسب و توزیع آن در اقصی نقاط کشور و همچنین صادرات این محصولات قدم بزرگی در جهت پاسخ به نیاز بازار برداشته است.

با توجه به کاربرد چراغ دکل و اهمیت آن؛ در ساخت و تولید این چراغ حداکثر دقت و حساسیت به کاربرده شده است تا با کمترین خطا و بیشترین دقت، محصول نهایی تولید و مونتاژ شود. کلیه اقلام و قطعات از قبل از زمان ورود به خط تولید بازرسی و تست می شوند تا هرگونه احتما خرابی و نقص در عملکرد چراغ دکل از بین برود.

بدیهی است که در محصول نهایی چراغ چشمک زن سولار امکان اشکال و خطای عملکرد وجود خواهد داشت که با ارائه گارانتی معتبر و طولانی مدت برای قطعات که مهمترین آن ضمانت ۱۵ ساله پنل خورشیدی می باشد این مورد نیز جایی برای نگرانی باقی نخواهد گذاشت.

با توجه به کاربرد چراغ دکل و اهمیت آن؛ در ساخت و تولید این چراغ حداکثر دقت و حساسیت به کاربرده شده است تا با کمترین خطا و بیشترین دقت، محصول نهایی تولید و مونتاژ شود.

فروش چراغ دکل ال ای دی در بازار

یکی از عوامل موثر در فروش چراغ دکل ال ای دی در بازار و قیمت آن تعداد ال ای دی ها و نوع می باشد. برای چراغ دکل خورشیدی عموماً دو نوع  تنوع لامپ ال ای دی وجود دارد که در زیر بیان می شود.

  • چراغ دکل با ۲۰ال ای دی
  • چراغ دکل با ۳۲ ال ای دی
  • ۵۰ ال ای دی
  • ۷۰ ال ای دی
  • ۱۰۰ ال ای دی
  • ال ای دی پاور

در اینجا ذکر این نکته مهم و قابل توجه است که شدت روشنایی در فروش چراغ دکل ال ای دی در بازار علاوه بر تعداد ال ای دی به چیپ آن و زاویه پخش آن نیز بستگی مستقیم دارد. به عنوان مثال یک چراغ دکل سولار با ۲۰ ال ای دی چیپ بزرگ، نور به مراتب بیشتری از یک چراغ دکل خورشیدی با ۱۰۰ ال ای دی معمولی خواهد داشت.

فروش چراغ دکل در بازار به دو صورت حضوری و اینترنتی انجام می شود که مشتریان عزیز می توانند با خرید اینترنتی علاوه بر صرفه جویی در وقت و هزینه از تخفیفات ویژه فروش این محصولات نیز برخوردار شوند.

شدت روشنایی در فروش چراغ دکل ال ای دی در بازار علاوه بر تعداد ال ای دی به چیپ آن و زاویه پخش آن نیز بستگی مستقیم دارد.
جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09126060538
تلفن ثابت: 02188611745
اینستاگرام: A.S.D_CO
تلگرام: ASD_Manufacturer
پست الکترونیکی: info@nooranled.ir
مهندس طالبی

مطلب پیشنهادی

قیمت چراغ دکل سولار

مشخصات فنی و قیمت چراغ دکل سولار استاندارد و با دوام بالا

قیمت چراغ دکل مخابراتی در مراکز تولیدی و کارخانه تولید کننده پایین ترین نرخ بوده و خریداران ارجمند می توانند از طریق این مجموعه ها اقدام به سفارش نمایند. مصرف کنندگان گرامی جهت دریافت مشخصات فنی و قیمت چراغ دکل سولار استاندارد و با دوام بالا می توانند با مجموعه آریانا صنعت داوین در ارتباط باشند.

Call Now Buttonتماس بگیرید